Dzień Dziecka to jednej z najradośniejszych dni w roku, na który czekają starsze i młodsze przedszkolaki. Rano wszystkich przywitała piękna pogoda , dzieci wraz w wychowawczyniami wybrały się na spacer i na pyszne lody „Grycan” i „Lodzio Miodzio” . W ramach XXII Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom panie przeczytały fragmenty literatury dziecięcej włączając się do Kampanii Społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom”. Wyjście na lody stanowi dla dzieci nagrodę za cały rok aktywności. Ta słodka i jakże smaczna nagroda, w słoneczny dzień sprawiła dzieciom ogromną radości.
,,Bajkowa Parada”
Bajkowa Parada w ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom W ramach XXV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie – Mądrość – Siła!” nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej Bajkowej Paradzie. Dzieci, pięknie przebrane za Dowiedz się więcej