W tym dniu szczególnym – września 30-go Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, Innych przyjemności już nawet nie zliczę! 29 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy w tym, szczególnym dniu chętnie przyjmowali skierowane ku nim różnorodne przywileje oraz oznaki pamięci ze strony koleżanek. W ramach kampanii społecznej ,,Cała Polska czyta Dzieciom’’ tatusiowie naszych przedszkolaków przeczytali wiersz pt; ,,Dzień Chłopaka’’ Dzień upłynął na wspólnych zabawach przy muzyce oraz różnych ciekawych konkurencjach sportowych oraz konkursach. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy dostali certyfikat “Super Chłopaka” ze słodką niespodzianką. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki wraz z paniami zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Na koniec każdy chłopiec zamienił się w super bohatera. Mamy nadzieję, że sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będą wspominać ten dzień. We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Wszystkim chłopcom życzymy dużo zdrowia , uśmiechu, spełnienia wszystkich marzeń i tego by wyrośli na wspaniałych mężczyzn, a Tatusiom , aby zawsze byli dumni ze swoich pociech. Wszystkiego najlepszego!

Kategorie: Wydarzenia