W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września w ramach kampanii społecznej ” Cała Polska czyta dzieciom ” .Uroczystość rozpoczęliśmy od głośnego czytania! Pan Łukasz przeczytał najmłodszym wiersz M. Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha”. Kolejna część spotkania upłynęła w pogodnej atmosferze. Wszyscy radośnie się bawili podczas muzycznych zabaw, a także brali udział w ciekawych konkurencjach sportowych. Dziewczynki jako asystentki chłopców mogły ich ogolić z bitej śmietany, a także kibicować swoim faworytom. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły kolegom najlepsze życzenia wręczając krawaty „Super Chłopaka”. Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń!

A.K

Kategorie: Wydarzenia