Dnia 14 października grupa „Tropiciele” i „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego wzięły udział w warsztatach pod hasłem „Przedszkolak i bezpieczny komputer” w ramach Dnia Bezpiecznego Komputera, które przeprowadziły Funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Jaśle. Podczas dzisiejszego spotkania najmłodsi dowiedzieli się o zagrożeniach, jakie niesie za sobą nierozważne korzystanie z komputera oraz Internetu. Dzieci miały okazję obejrzeć filmiki edukacyjne, które zobrazowały niebezpieczeństwa czyhające w sieci. Podczas pogadanki dzieci same wymieniały niebezpieczne sytuacje, do których może dojść podczas korzystania z komputera. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Serdecznie dziękujemy za ciekawe i pouczające warsztaty 💗

Kategorie: Wydarzenia