Dziadkowie są wspaniałą mieszanką śmiechu, opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i miłości! Babciu, Dziadku dobrze, że jesteście!
31 stycznia przedszkolaki z grupy Jeżyki uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały wyjątkowych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Poprzez tańce i piosenki podziękowały za opiekę, cierpliwość, miłość oraz poświęcony czas. Następnie wręczyły piękne upominki. W ramach kampanii społecznej “Cała Polska Czyta Dzieciom,, nasi goście oraz Dyrekcja przeczytali wiersz “Po co są dziadkowie?,,. Goście aktywnie uczestniczyli we wspólnych zabawach przy muzyce oraz konkursach. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania oraz chwile spędzone z wnukami. Serdecznie dziękujemy!
Kategorie: Wydarzenia