24 stycznia w naszym przedszkolu w grupie „Biedronki” zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny – recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku! To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. A maluchy poprzez występ wyraziły swoją ogromną, dziecięcą miłość.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni do wspólnych zabaw, a później na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane laurki.
Dziękujemy !!!

 

Kategorie: Wydarzenia