Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Kochanych Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tak też było w tym roku. 6 lutego w pięknej scenerii na deskach Jasielskiego Domu Kultury dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoich Dziadków na program artystyczny pt. „Cztery pory roku z Babcią i Dziadziem” połączony z ogólnopolską kampanią społeczną „Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz edukacyjną akcją „Wszystkie kolory świata” w ramach światowego programu UNICEF. Na początku Dziadkowie naszych przedszkolaków pan Stanisław, pani Małgorzata, pan Andrzej oraz pani Bożena przeczytali najmłodszym wiersz Urszuli Kowalskiej pt. „Cztery pory roku”. Była to znakomita okazja do promowania głośnego czytania. W kolejnej części przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. W ten sposób mogły podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Bo to właśnie nie, kto inny, jak dziadkowie mają zawsze czas dla swoich wnucząt, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia! Wzruszająca impreza wycisnęła niejedną łzę szczęścia w oczach przejętych Seniorów, bo przecież to właśnie Oni kochają i rozpieszczają swoje wnuki najbardziej na świecie! Po występie dzieci złożyły Kochanym Dziadkom życzenia. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Seniorów ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i jeszcze raz wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Kategorie: Wydarzenia