“Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając…”
W środę 23 lutego w naszym przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego miało miejsce wyjątkowe czytelnicze spotkanie. W ramach Bajkowych Ferii z Książką odwiedzili nas Rodzice dzieci z grup „Biedronki”, „Smoki” oraz „Tropiciele”, aby móc przeczytać przedszkolakom wiersze twórczości Juliana Tuwima. Rodzice w towarzystwie swoich pociech z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali poszczególne wiersze, za co otrzymali gorące brawa. Spotkanie to miało na celu promowanie czytelnictwa w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, jak również pokazało nam, że czytając możemy wybrać się w podróż do krainy wyobraźni, która może być bardzo długa i bogata w doświadczenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i współpracę oraz liczymy na ponowne spotkanie w naszym przedszkolu. To było wspaniałe doświadczenie, które przyniosło nam dużo radości.❤️❤️❤️

Kategorie: Wydarzenia