W ramach projektu czytelniczego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” Grupa „Nutki” z oddziału na Kochanowskiego wyprawiła dziś swego przyjaciela – Misia Puchatego – w wielką, ekscytującą podróż! Dzieci przypomniały sobie wszystkie chwile, które spędziliśmy razem w przedszkolu i poza nim, a także historię Misia Bruna, od którego wszystko się zaczęło… Od tej pory Puchaty spędzi miło czas w domach naszych przedszkolaków, pozna ich Rodziców i przyjaciół oraz posłucha wielu pięknych bajek oraz wierszy czytanych na dobranoc. Świat literatury jest ogromny, a odkrywanie go wspólnie z misiem może stać się wspaniałą przygodą. Puchaty nie może się już doczekać tej wspaniałej zabawy, a my z niecierpliwością będziemy oczekiwać jego powrotu i historii, które będzie miał nam do opowiedzenia.❤😊

Kategorie: Wydarzenia