Dnia 03 marca 2023 r. po raz kolejny w naszym przedszkolu gościliśmy Studio Teatralne „Krak – Art” ze spektaklem pt. „Cyrk leśnych robaczków”. Sceną zawładnęły owady! Mieszkańcy leśnej polanki poruszeni ,zaniepokojeni dziwnym obiektem, który pojawił się na skraju lasu. Jak się okazało to pająk otworzył cyrk i szukał wśród owadów uzdolnionych artystów. Biedne owady nie wiedziały , że pająk wymyślił podstęp i w ten sposób chce zwabić je w pułapkę…Czy niepozorny żuczek-poeta uratuje mieszkańców łąki? Kolorowe i muzyczne przedstawienie przeniosło dzieci w świat maleńkich owadów. Sala przedszkolna zamieniła się w scenę na której mali aktorzy występowali wspólnie z profesjonalnymi aktorami. Każdy chętny przedszkolak mógł uczestniczyć w zabawach proponowanych przez aktorów. Przedszkolakom bardzo podobał się występ i ciekawe stroje artystów. Dzieci miały okazję uczyć się, że nie ten jest bohaterem kto ma spryt lecz ten kto jest odważny i ma dobre serce. Dziękujemy artystom za przybliżenie nam wartości takich jak: bezpieczeństwo, współpraca, przyjaźń. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przedstawienie a także wysłuchały wiersz w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom.
Po zakończeniu występu przedszkolaki nagrodziły aktorów głośnymi brawami.
Kategorie: Wydarzenia