Dzieci z grupy „Bajkowi Odkrywcy ” z oddziału na Kochanowskiego wykonały kolejne zadanie z Projektu Edukacyjnego „Zdrowo się odżywiamy i o dobrą formę dbamy” pod hasłem:” Dziadków lubimy i zdrowe przekąski na przyjęcie im zrobimy”. Przedszkolaki tym razem piekły ze zdrowych produktów ciasteczka dla Babci i Dziadzia. Z wielkim zapałem wałkowały, wycinały ciasteczka. Słodkie przekąski wykonane zostały z mąki orkiszowej , mąki razowej, jajek, masła , cukru trzcinowego i wielu aromatycznych przypraw. Dziełem przedszkolaków i pań były „Uśmieszki”, „Ciasteczka korzenne” i „Kruche ciasteczka z orzeszkami”. Wszystko to dla ludzi których serca są zawsze otwarte i ciepłe – kiedy ich wnuczęta potrzebują zrozumienia i wsparcia. Dziękując za tę miłość przedszkolaki przygotowały słodki prezent. Mamy nadzieję , że te pyszne wypieki będą smakować Babciom i Dziadziom przy herbatce i kawie. Życzymy smacznego!

Kategorie: Wydarzenia