Miło nam poinformować, iż nasze przedszkole, a szczególnie przedszkolaki z grupy “Bajkowi Odkrywcy” – oddział Kochanowskiego oraz „Tygryski” – odział Grunwaldzka otrzymało certyfikat za czynny udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym “Z darami natury świat nie jest ponury”! Głównym celem tego ekologiczno-plastycznego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci i zapoznanie z ideą zero waste. Dzięki realizacji projektu przedszkolaki poszerzyły swoją świadomość ekologiczną, ukształtowane zostały postawy i nawyki korzystne dla środowiska naturalnego, zapoznały się z różnorodnymi technikami plastycznymi jak również rozbudził on wrażliwość na piękno przyrody! Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w projekcie oraz za piękny certyfikat, który stanie się ozdobą naszego przedszkola! ❤️❤️❤️

Kategorie: Wydarzenia