Certyfikat za udział w akcji czytelniczej zorganizowanej z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci z Europe Direct Rzeszów. Przystanek Szwecja!”
Nasze przedszkole w imieniu Europe Direct Rzeszów działającym w sieci Komisji Europejskiej, a także partnerów Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Ambasady Szwecji w Warszawie oraz Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom zostało zaproszone do udziału w akcji czytelniczej zorganizowanej z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci” (przypadającego na 2 kwietnia). Prezentowana inicjatywa miała za cel ukazać literaturę jako sposób na zapoznanie się dzieci, młodych ludzi z bogactwem kultury europejskiej oraz jako narzędzie służące wzmocnieniu pozycji jednostki, przyczyniając się do wyposażenia dzieci w odpowiedni zestaw umiejętności, aby poprzez czytanie mogli stawić czoło bieżącym wyzwaniom społecznym i osobistym. Wydarzenie to było dla dzieci inspiracją, aby czytać książki nie tylko polskich autorów, ale także europejskich. Zachęcamy do udziału w akcji czytelniczej również całe rodziny naszych Przedszkolaków, do odwiedzenia Biblioteki , Księgarni. W tym wydarzeniu dojechaliśmy wspólnie do „Przystanku Szwecja!” Gdzie wybierzemy się następnym razem? Na odpowiedź poczekamy do kolejnej edycji akcji. Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału!❣️
Kategorie: Wydarzenia