CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI
MAŁEGO MISIA W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY!
📖📖📖🐻
Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa w całej Polsce i za granicą. Projekt ten zachęcił dorosłych do głośnego czytania dzieciom, rozbudził zaciekawienie książką poprzez zabawy, piosenki, twórczość plastyczną, rozwinął samodzielność, kreatywność i innowacyjność u dzieci, jak również kształcił u najmłodszych umiejętność słuchania tekstu czytanego. Nasze przedszkolaki otrzymały certyfikaty za ukończone moduły: Mały Miś – Czytające Przedszkolaki, Misiowy wolontariat, Play with Little Teddy Bear, Dzień Pluszowego Misia, Mały Miś i prawa dziecka, Bezpieczni z Małym Misiem, Zmisiowany Dzień Matematyki oraz Mali przedsiębiorcy! Miło było spędzać nam czas z Małym Misiem, który był częstym gościem w naszym przedszkolu! 

Kategorie: Wydarzenia