Miło nam poinformować, iż nasze przedszkole, a szczególnie przedszkolaki z grupy “Bajkowi Odkrywcy” oraz „Smoki” z oddziału na Kochanowskiego otrzymało certyfikat za czynny udział w Programie Edukacyjnym „Mali Wielcy Odkrywcy”! Celem programu było propagowanie edukacji przez zachęcanie dzieci do przeprowadzania doświadczeń. Program miał zainteresować dzieci nauką i wzbudzić w nich chęci do poznawania otaczającego je świata. I tak jest w rzeczywistości! Dzieci mają naturalną, niepohamowaną chęć eksplorowania, działania i wielozmysłowego poznawania otaczającego je świata! A my wierzymy, że najlepszą drogą nauki, jest doświadczanie – pełne emocjonalnego zaangażowania uczenie się przez działanie. Był to wyjątkowy czas, pełen wrażeń, nauki i dobrej zabawy! Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału! ❤️❤️

Kategorie: Wydarzenia