CERTYFIKAT UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ EDYCJA V

Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle otrzymało Certyfikat udziału w V edycji Ogólnopolskiego Programu „Uczymy Dzieci Programować” za upowszechnianie nauki programowania oraz nowoczesnego podejścia do edukacji.
Program ten ma na celu świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania i robotyki do zajęć dydaktycznych na różnych etapach edukacji. Organizatorem programu jest marka EduSense.
Nauka kodowania i programowania w naszym przedszkolu odbywa się poprzez zabawę. W czasie realizacji zadań wykorzystywane są m. in.: krążki matematyczne i humanistyczne, mata edukacyjna „Kodowanie na dywanie”, kolorowe kubeczki.
Zabawa w konstruowanie, kodowanie i programowanie to inwestycja w przyszłość, szczególnie we wszechstronny rozwój indywidualny i społeczny każdego dziecka, czekamy zatem na kolejną edycję!

Kategorie: Wydarzenia