#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
W dniu dzisiejszym dzieci z oddziału na Kochanowskiego miały okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu nauczycieli z naszego przedszkola pod hasłem „Zaczytany Zwierzyniec”. Na samym początku przedszkolaki posłuchały dobrze im znanego utworu Juliana Tuwima pt: „Lokomotywa”, a następnie w nawiązaniu do hasła tegorocznego Tygodnia Czytania Dzieciom lokomotywa w swą podróż zabrała szereg zwierzątek mieszkających w Zwierzyńcu! Mieliśmy okazję spotkać między innymi lwa, tygrysa, kurę, krówkę oraz kotka czy pszczółkę!♥ Film bardzo spodobał się przedszkolakom, czego dowodem były wielkie brawa na sam koniec oraz to, że same postanowiły przebrać się za wybrane zwierzątko zakładając odpowiednią czapeczkę! Niespodzianką były także filmiki nagrane przez Rodziców, którzy włączyli się w Tydzień Czytania Dzieciom i przeczytali książeczki o zwierzątkach w doborowym towarzystwie.  To był dzień pełen wrażeń, który przyniósł wiele uśmiechu na twarzach milusińskich!  

Kategorie: Wydarzenia