#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH 🐃🐎📚
Kochane Dzieci!
Zapraszamy Was na spotkanie z książką, która należy do światowego kanonu literatury dziecięcej. Od stu lat bawi dzieci i uczy szacunku do zwierząt.Doktor Dolittle stał się symbolem, czy raczej ikoną, na kanwie jego perypetii wiele osób podjęło zawód weterynarza, opiekuna zwierząt. Tak też stało się w przypadku naszych kolejnych gości! Państwo Agnieszka i Sławek to małżeństwo „zakręcone” na punkcie dzikich zwierząt, dlatego stworzyli dla nich Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt “MYSIKRÓLIK”. Z wielką pasją i sercem pomagają dzikim zwierzętom wyzdrowieć, a następnie wrócić do natury.
Ośrodek Rehabilitacji “Mysikrólik” Na Pomoc Dzikim Zwierzętom

https://www.youtube.com/watch?v=FUekwpJ46BM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1LH0fnjgY1i2ZklYCN5uRQcxcjD78YqK_1nHZQqhVcQfgyIxEoVWs3yAE

Kategorie: Wydarzenia