#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH🐃🐎📚
Kochane Dzieci!
Zapraszamy Was do Gospodarstwa pasiecznego „Sądecki Bartnik” to bez wątpienia magiczne miejsce położone w malowniczej miejscowości na pograniczu Beskidu Sądeckiego, Beskidu Niskiego i Pogórza Ciężkowickiego. To tereny ekologicznie czyste, bo znajdujące się z dala od ośrodków przemysłowych. Gospodarstwo, jako jedno z największych gospodarstw w Polsce, posiada edukacyjną ścieżkę o pszczelarstwie, jest miejscem dla miłośników fascynacji życiem pszczół. Dodatkową atrakcją jest zwierzyniec, gdzie można podziwiać: kozy, strusie i inne zwierzęta. Posłuchajcie zatem pięknych utworów literackich czytanych w doborowym towarzystwie!
Gospodarstwo Pasieczne “Sądecki Bartnik”

https://www.youtube.com/watch?v=JEta_IdaPC4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2wtSYPfyjb_8AQ7Q6cVBiD7T7e0G32f1J33okJxyv8u9W6NqmhKniGeGM

Kategorie: Wydarzenia