W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki podczas zajęć BEZPIECZNE WAKACJE dowiedziały się  jakie zagrożenia mogą czekać na nich w związku z letnim wypoczynkiem. Na samym początku dzieci wysłuchały krótkiego opowiadania o chłopczyku, który zamierzał spędzić dzień nad wodą i miały możliwość wybrać zakończenie tej historyjki. Następnie obejrzały krótkie filmiki edukacyjne ”Bezpieczeństwo w górach i nad morzem” z których dowiedziały o ciekawych możliwościach spędzenia czasu wolnego podczas wakacji  oraz uzyskały cenne wskazówki dotyczące tego,  co mogą zrobić, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Dzieci zadawały wiele pytań,  by dowiedzieć się jak zachowywać się w sytuacjach niebezpiecznych. Na sam koniec każdy przedszkolak pokolorował obrazek związany z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Dzięki wszystkim wskazówkom, o których była mowa na dzisiejszych zajęciach każde dziecko doskonale wie, jak podczas wakacji bezpiecznie zachować się! <3 

Kategorie: Wydarzenia