W dniu 21 03. 2023 roku w Bajkowym  Przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego  odbył się „Bal  u Pani Wiosny”. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w stroje związane z tą piękną porą roku. Wśród nich można było spotkać Panią Wiosnę, żabki, bociany, motylki, biedronki, pszczółki i kolorowe kwiaty. Sala była barwnie przystrojona. Odbyły się różne wiosenne tańce, zabawy, konkurencje, konkursy, które przysparzały dzieciom wielu wrażeń i zadowolenia. W tym dniu wszędzie królowała Pani Wiosna, można było zauważyć uśmiech i radość na twarzach dzieci. Gość dzisiejszej uroczystości  przeczytała wiersz M. Strzałkowskiej „Wiosna”. Przedszkolaki brały udział w wiosennych konkursach m.in. niosły nektar do ula, przechodziły przez tunel, polowały na żabę oraz kończyły portrety mieszkańców łąki, jak również bawiły się przy muzyce. Z kolei wszyscy mieszkańcy łąki  zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia .Wiosna zagościła w naszym Przedszkolu, cieszymy się, że słońce  każdego dnia będzie zachęcało nas do zabawy i nauki.

Kategorie: Wydarzenia