Dnia 25.10.2019 w ramach Międzynarodowego Projektu „Magiczna moc bajek” grupa Smoki zaprosiła swoich Rodziców na „Bal u Kopciuszka”. Na początku zajęć, aby przybliżyć dzieciom bajkę o Kopciuszku zaprosiliśmy ich na teatrzyk kukiełkowy. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały przygody Kopciuszka. Następnie wraz z Rodzicami wcieliły się w rolę pracowitego Kopciuszka i przebierały groch. Następnie posprzątały komnaty sióstr, umyły naczynia i przygotowały obiad. Po czym karetą wszyscy wybrali się na bal na którym nie mogło zabraknąć wspólnych tańców, różnych konkurencji i zabaw. Jak wszystkim wiadomo pantofelek kojarzy się z Kopciuszkiem, dlatego nasze przedszkolaki wraz z Rodzicami zaprojektowały piękny kryształowy pantofelek. Mali i duzi artyści z wielkim zapałem przystąpili do pracy i wykonali przepiękne buciki. Zajęcia przebiegały w miłej i radosnej atmosferze, a dzieci były bardzo szczęśliwe, że w tym dniu mogły bawić się w przedszkolu ze swoimi Rodzicami. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za wspaniałą frekwencję i wspólną zabawę. 😊

Kategorie: Wydarzenia