Karnawał w przedszkolu –
stroimy więc sale.
Ma być w nich bajkowo,
przytulnie, wspaniale!
Dnia 8 lutego w Bajkowym Przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego odbył się Bal Karnawałowy „ W krainie bajek” połączony z głośnym czytaniem w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój i wyczekiwanie na wspaniałą zabawę. Kiedy wszystkie dzieci przemieniły się w bajkowe postacie powitaliśmy naszego gościa – Panią Agatkę, która zabrała nasze przedszkolaki do krainy karnawałowego szaleństwa. Pani Agatka sprawiła, że dzieci wyśmienicie spędziły czas na zabawie przy rytmach muzyki. Czerwony dywan, po którym mieliśmy okazję przejść wyłonił Królową i Króla Balu. Nasz gość w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytał wiersz B.Formy „Karnawałowy bal”. Ogromną niespodzianką była piniata, która kryła w sobie słodką niespodziankę. Dzisiejszy dzień przyniósł wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. ❤
Kategorie: Wydarzenia