26 lutego w Bajkowym Przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego odbył się Bal karnawałowy połączony z głośnym czytaniem w ramach kampanii społecznej “Cała Polska czyta dzieciom”. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a Pan Animator zachęcał ich do zabawy i tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami.. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Ala K.