23 listopada od samego rana w naszym przedszkolu trwały przygotowania do Andrzejek. „Biedronki” „Smoki”, oraz „Bajkowi Odkrywcy ” zamieniły się w postacie bajkowe takie jak :wróżki księżniczki, koty nie zabrakło także Batmanów, Spidermanów i innych superbohaterów. W naszym przedszkolu było dzisiaj bajkowo i kolorowo. Kiedy wszystko było już gotowe pojawiła się Pani Agatka , która rozpoczęła z naszymi przedszkolakami znakomitą zabawę. Inauguracją imprezy było głośne czytanie w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” do którego przyłączyły się Bajkowe Postacie, a następnie nadszedł czas na szaleństwa przy muzyce. Pani Agatka różnymi sposobami odkrywała z dziećmi tajemnice losu. Podczas wielu tradycyjnych andrzejkowych wróżb przedszkolaki odkryły, czy spełnią się ich marzenia oraz dowiedziały się, kim zostaną w przyszłości. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową. Zabawa była wyśmienita o czym mogły świadczyć zadowolone buzie naszych przedszkolaków!

Kategorie: Wydarzenia