21 stycznia przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego korzystając z zaproszenia Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wybrały się na zorganizowany tam seans filmowy. Wchodząc do wielkiej sali poczuliśmy się jak w prawdziwym kinie, a ogromny ekran tylko dodawał zaciekawienia. Dzieci zajęły wygodne miejsca i z dużym skupieniem oraz uwagą obejrzały „Magiczne Drzewo”, czyli film , który okazał się być interesującą opowieścią o pewnym niezwykłym drzewie. Jak się okazało w trakcie trwania seansu, czarodziejskie właściwości ukryte w drewnie niejednokrotnie były przyczyną szeregu przygód bohaterów. Wszystkim przedszkolakom bardzo podobał się film i warto dodać, iż historia „Magicznego drzewa” nigdy się nie kończy, a dowodem na to może być to, iż najmłodsi sami snuli magiczne opowieści według swoich własnych pomysłów. Serdecznie dziękujemy Młodzieżowemu Domu Kultury za możliwość obejrzenia filmu!❤

Kategorie: Wydarzenia