„Rodzina to świetna drużyna!”
Pod takim hasłem dnia 13.06.2022 r. odbył się BAJKOWY DZIEŃ RODZINY zorganizowany W RAMACH XXI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM „POLSCY AUTORZY DLA KLIMATU. Impreza rozpoczęła się głośnego czytania wiersza Stanisława Kraszewskiego pt. : „Moja wesoła rodzinka” przez rodziców i zaproszonych gości. Następnie odbył się krótki montaż słowno – muzyczny przygotowany przez dzieci z oddziału na Kochanowskiego i z oddziału na Grunwaldzkiej , które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Serduszka dla mamy i taty były niespodzianką przygotowaną przez dzieci. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji w towarzystwie Klaunów Rupherta i Rico sympatycznych przyjaciół naszego przedszkola. Jak zwykle zapewnili oni najmłodszym doskonałą zabawę z mnóstwem konkursów i nagród! Pomimo deszczowej pogody nie zabrakło dobrego humoru i wspaniałej zabawy. Piknik dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i pokazał, że wszyscy potrafią wspólnie się bawić, a uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków i rodziców świadczą o tym , że impreza była udana! 😍❤️

Kategorie: Wydarzenia