Dnia 18 czerwca w restauracji „Artis” w Moderówce odbył się „Bajkowy Dzień Dziecka” w którym wzięły udział wszystkie nasze przedszkolaki. Celebracja święta rozpoczęła się powitaniem wszystkich dzieci i zaproszeniem do wspólnej zabawy. Tego dnia nie mogło zabraknąć pięknych chwil z literaturą dziecięcą. W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” Dyrekcja przedszkola, klauni Ruphert i Rico oraz nauczycielki przeczytali dzieciom wiersz Agaty Dziechciarczyk pt: „Dzień Dziecka”. Do wspólnej zabawy zaprosili nas artyści Klauni Ruphert i Rico, którzy przyjechali z wieloma atrakcjami i niespodziankami dla dzieci. Sympatyczni przyjaciele jak zwykle zapewnili najmłodszym doskonałą zabawę z mnóstwem konkursów i nagród. Na dzieci czekało dużo tańca, porywająca muzyka, bajkowa scenografia i mnóstwo wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. W trakcie zabaw każdy mógł znaleźć chwile wytchnienia i odpocząć na łonie przyrody. Miłym akcentem na koniec był pyszny poczęstunek. Bajkowy Dzień Dziecka dostarczył dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy, zaś uśmiechy na buziach dzieci wpłynęły na pozytywną atmosferę spotkania! To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci!❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia