We wtorek 11 grudnia br. w kinie Atlantic w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię “Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018. Nasze przedszkole kolejny raz znalazło się w gronie Laureatów! Tym razem zdobyliśmy zaszczytną Nagrodę Specjalną! Podczas uroczystości mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z autorami opowiadań z książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach” Katarzyną Ryrych, Katarzyną Terechowicz i Wojciechem Cesarzem, oraz z raperem-filozofem Mikserem, który rapuje o wartościach. Nagrody wręczały Panie: Irena Koźmińska Prezes Fundacji „ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz Małgorzata Ostrowska- Królikowska Ambasadorka kampanii czytania. Zdobyta Nagroda to zasługa pracy całego zespołu Przedszkola, Rodziców oraz sympatyków naszej placówki. To wspaniały sukces, ale też motywacja do dalszego podejmowania działań! Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączają się w realizację przedsięwzięć, głośne czytanie dzieciom w domu i w przedszkolu, liczne uroczystości i akcje czytelnicze. Pamiętajmy, że codzienne czytanie dzieciom jest proste i znakomicie wspiera wszechstronny rozwój dziecka!

Kategorie: Wydarzenia