Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle nakręca do pomagania!
Przed budynkiem Bajkowego Prywatnego Przedszkola stanęło pierwsze w Jaśle serce do zbierania nakrętek. Serduszko dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę, w związku z czym zainteresowane osoby mogą przyłączyć się do zbiórki w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie. Tym niewielkim gestem nie tylko uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych i uczymy prawidłowych postaw społecznych, ale również możemy realnie pomóc, do czego w szczególności zachęcamy mieszkańców Jasła.
Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle stale angażuje się w różne akcje charytatywne, jest otwarte na pomoc drugiemu człowiekowi. Wśród podopiecznych placówki są również dzieci z niepełnosprawnościami. Obecnie prowadzona jest zbiórka na rzecz Kacperka, który wymaga rehabilitacji i specjalistycznego leczenia.
Drodzy mieszkańcy, wielkie serce czeka na Wasze nakrętki. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające pomóc najbardziej potrzebującym! Są to małe gesty, a pomnożone dają wymierne rezultaty!
Serdecznie zachęcamy do zbiórki i pomocy potrzebującym!
Kategorie: Wydarzenia