W środę 20 lipca na przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego czekała prawdziwa niespodzianka. Korzystając z trwających wakacji panie zaprosiły wszystkie dzieci do Bajkowego Kina Letniego. „Tropiciele”, „Smoki” oraz „Biedronki” ustawiły się w długiej kolejce do kasy biletowej, aby móc zakupić bilet na seans, następnie pani Bileterka wpuszczała dzieci do sali kinowej, gdzie każdy zajmował wybrane miejsce. Nadeszła wyczekiwana chwila, kiedy to na wielkim ekranie rozpoczął się seans bajkowy. Dzieci miały okazję przenieść się w czasie i obejrzeć bajki z dawnych czasów, takie jak Reksio czy Bolek i Lolek. Podczas pobytu w kinie nie mogło zabraknąć pysznej przekąski w postaci popcornu, który szybko zniknął z pudełeczek. Uśmiechy na twarzach dzieci wyraźnie świadczyły, że wizyta w Bajkowym Kinie bardzo im się podobała i przyniosła wiele pozytywnych wspomnień!📽❤️

Kategorie: Wydarzenia