„BAJKI MOC MAGICZNĄ MAJĄ,
DOBRYM SŁOWEM DZIELĄ SIĘ.
NASZE SERCA OTWIERAJĄ
I KTO CZYTA O TYM WIE”
Dnia 12 października „Tropiciele” rozpoczęły realizację III Edycji Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek” czyli „Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni”. Mieliśmy zaszczyt gościć autorkę projektu panią dyrektor Annę Zielińską, która wprowadziła nas w Krainę Wartości przybliżając dzieciom cele projektu. Przeczytała także dla nas bajkę „Czerwony Kapturek””, towarzyszyły jej Bajkowe Postacie , które przybyły z różnych bajek. Dzieci przywitały panią Anię gromkimi brawami, uśmiechami i pięknymi strojami, każdy z Tropicieli wcielił się w rolę aktora . Pani dyrektor udało się odgadnąć z jakiej bajeczki postacie świętowały dzisiaj z nami. Kolejny rok będzie nam towarzyszyć Wróżka Bajka ,która pomaga nam w realizacji projektu. Tropiciele wykazały się zdolnościami plastycznymi i wykonały kartki z okazji Dnia Osób Starszych , realizując tym samym zadanie projektowe z modułu pierwszego. Do życzeń dołączyła się dyrekcja a także grono Pedagogiczne Bajkowego Przedszkola w Jaśle życząc Seniorom dużo zdrowia, pogody ducha ,wielu lat życia wypełnionych radością. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę projektu pt. „Magiczna Moc Bajek”. Dzisiejszy dzień był magiczny i bajkowy cieszymy się ,że cały rok będziemy mogli przeglądać się w magicznym lustrze WARTOŚCI.
Kategorie: Wydarzenia