W środę 10 lutego przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego odwiedził Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa z niezwykłym spektaklem „Alicja w zaczarowanej krainie-online”. Było to interaktywne spotkanie z dziećmi, w które zaangażowanych zostało 12 aktorów, cyrkowców i akrobatów, a w trakcie seansu przenieśliśmy się aż na 6 planów filmowych. Bajeczna sceneria, barwne kostiumy i doskonała gra aktorska zachwyciły młodego widza. To była fascynująca podróż do świata magii i wyobraźni. Wielką atrakcją okazało się być oglądanie spektaklu przez kolorowe okulary 3D oraz bańki mydlane, które próbowaliśmy złapać. “Alicja w zaczarowanej krainie” zachwyca multimedialną scenografią, fantazyjnymi kostiumami i rekwizytami oraz cudowną choreografią i muzyką. Każdy z widzów, który wraz z nami uda się śladem Białego Królika i Alicji, niezależnie od wieku odkryje czarowną magię ponadczasowej opowieści. Podczas dzisiejszego spotkania nie zabrakło głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Serdecznie dziękujemy za przeniesienie nas w ten magiczny świat,, który wyposażył nas w szereg wrażeń! ❤

Kategorie: Wydarzenia