#Wdomujakwprzedszkolu
#Sercedlamedyka
Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! 
Na nadchodzący tydzień nowa propozycja wspólnej aktywności, wyjątkowej, bo płynącej prosto z serca 
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla służby medycznej 
Niech to będzie podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni 
Kochani, to jest ten czas ….mamy najlepszy czas i okres na to, by nie tylko przybliżyć ten temat naszym dzieciom, ale żeby wykształcić w nich szacunek dla tych zawodów i refleksję nad swoim zdrowiem i trybem życia 
Gdy zbierzemy już kolekcję prac, powstanie duży baner i damy znać Medykom z naszego miasta, że przedszkolaki z całymi rodzinami z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle o nich pamiętają, szanują ich pracę i DZIĘKUJĄ 
Na prace czekamy do 17 kwietnia br. 
Liczymy na Waszą Wielką empatię! 

Kategorie: Wydarzenia