Dania 20 lipca w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy „Wakacyjny tydzień kulinarny” w ramach którego będziemy każdego dnia odkrywać tajniki smacznego i zdrowego jedzenia.  Poniedziałek należał do zielonego owocowo-warzywnego koktajlu, który powstał z pomocą małych kucharzy. Na samym początku dzieci nazywały produkty, które znalazły się w koktajlu a były to: liście świeżego szpinaku, seler naciowy, kiwi, jabłka, banany oraz jogurt naturalny. Wyżej wymienione składniki przedszkolaki wyposażone w akcesoria kucharskie, pokroiły na mniejsze kawałeczki i z pomocą nauczycielek wrzuciły do blendera. Efektem finalnym był pyszny i zdrowy zielony koktajl, który wszyscy wypili z wielką chęcią, prosząc o dokładkę! Dzieci dzieliły się wrażeniami smakowymi, a panie podkreślały wartości odżywcze napoju. Dzisiejszy dzień był niezwykle zdrowy i kolorowy! Z niecierpliwością czekamy na dalsze popisy kulinarne naszych przedszkolaków! <3 <3 <3 

Kategorie: Wydarzenia