KADRA

mgr Teresa Tęcza
Dyrektor

mgr Danuta Pociask
Dyrektor

mgr Anna Zielińska
Wicedyrektor

Kadra nauczycielska posiada wyższe wykształcenie
oraz pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu.

Nauczyciele systematycznie pogłębiają swoją wiedzę pedagogiczną poprzez uczestnictwo w kursach, warsztatach, studiach podyplomowych.

mgr Urszula Czernik

mgr Mariola Pancarowicz

mgr Magdalena Kozłowska

mgr Alicja Kwilosz

mgr Jolanta Łachmanek

mgr Anna Dziedzic-Torba

mgr Anna Kiszka

mgr Ewelina Król

mgr Agnieszka Chmura

mgr Karolina Strugała

mgr Joanna Rzońca

mgr Monika Kozak

 

Nauczyciel wspomagający:

mgr Marta Skiba

mgr Magdalena Forystek

mgr Marzena Zegarowska-Kosiba

mgr Beata Barańska-Ciurej

mgr Katarzyna Ryndak

mgr Jolanta Sroka

mgr Aleksandra Dranka-Krawiec

mgr Anna Kmiecik

Specjaliści:

mgr Paulina Kościelniak – Koordynator ds. Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej, Logopeda, Oligofrenopedagog

mgr Joanna Dziadosz – Oligofrenopedagog, Tyflopedagog, Terapeuta Wczesnej Interwencji Logopedycznej i Terapeutycznej

mgr Karolina Libuszowska – Tyflopedagog, Terapeuta Wczesnego Wspomagania Rozwoju

mgr Kamila Nachmann – Logopeda

mgr Aleksandra Matkowska

mgr Alicja Wiejowska – Fizjoterapeuta

mgr Joanna Kosarowicz -Schwacher – Oligofrenopedagog, Muzykoterapeuta

mgr Anna Rachfalska – Fizjoterapeuta

mgr Katarzyna Faber– Fizjoterapeuta

mgr Magdalena Wróbel – Terapeuta Wczesnej Interwencji Logopedycznej i Terapeutycznej

mgr Marek Miśkowicz- Pedagog

mgr Małgorzata Dranka-Słaby- Psycholo

Zajęcia dodatkowe:
  • Tańce–Edyta Wilisowska
  • Rytmika– Alicja Szulc
  • Logorytmika–Magdalena Wróbel
  • J. angielski–Anna Dziedzic-Torba
  • Gimnastyka  ogólnorozwojowa- Andrzej Woźniak
  • Religia- s. Joanna Krupa

Opiekunka / asystent nauczyciela

  • Bożena Rąpała
  • Lidia Paprocka
  • Magdalena Konieczny
  • Mariola Tumidajewicz
  • Edyta Zajchowska
  • Izabela Musiał
  • Marta Pytlowany
  • Klaudia Gajecka
  • Dominika Forystek
  • Anna Budziak
  • Łukasz Dybaś