#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” ponownie miały okazję gościć w wirtualnej przestrzeni znamienitych gości, którzy zabrali ich w książkowy świat! Zwiedziliśmy sklep ze zwierzątkami, dowiedzieliśmy się o niezwykłej przyjaźni kotka i myszki, wysłuchaliśmy Ptasich Opowieści prosto ze wsi Duże Kałuże, spotkaliśmy się z Koziołkiem Matołkiem ,który mieszka w Pacanowie, jak również wysłuchaliśmy pięknej opowieści o Brzydkim Kaczątku, które zamieniło się w pięknego łabędzia. Każde spotkanie było inne, jednakże wszystkie wyjątkowe. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom! 

Kategorie: Wydarzenia