Ach, cóż to był za bal! Dnia 12 lutego w Bajkowym Przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego odbył się Bal Karnawałowy „ W krainie bajek” połączony z głośnym czytaniem w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój i wyczekiwanie na wspaniałą zabawę. Kiedy wszystkie dzieci przemieniły się w bajkowe postacie powitaliśmy naszego gościa specjalnego- Panią Natalię, mamę Emilki i Filipka, która przeczytała najmłodszym baśń „Lot na księżyc”. Wreszcie nadszedł czas na karnawałowe szaleństwo, które zapewniły Pani Edytka i Pani Agatka. Zabrały nas w taneczną podróż dookoła świata, która minęła w rytmach czeskiej polki, greckiej zorby, a na samym końcu staliśmy się kowbojami z Dzikiego Zachodu. Ogromną niespodzianką był pokaz baniek mydlanych, które przybierały naprawdę spore rozmiary, aż sami nie mogliśmy uwierzyć, że przedszkolaki mogły się w nich zmieścić. Rączki przedszkolaków zostały ozdobione pięknymi tatuażami , które są prawdziwym dziełem sztuki. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. <3

Kategorie: Wydarzenia