Dnia 14 stycznia przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego uczestniczyły w wirtualnym spotkaniu z panią Małgosią z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach „Bajkowych ferii z książką”. Na samym początku dzieci wysłuchały wiersza M. Strzałkowskiej pt: „ Trzy Bałwany”, a następnie Pani zaprezentowała ciekawy sposób na wykonanie zimowych bałwanków z wykorzystaniem plastikowych kubeczków. Dzieci z dużym zaciekawieniem brały udział w spotkaniu. Serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle za czynne włączenie się w kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” i za przybliżenie przedszkolakom postaci trzech bałwanków, które z pewnością ulepią korzystając z uroków pięknej, zimowej aury!