14 stycznia przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w ramach „Bajkowych ferii z książką” udały się do Jasielskiego Domu Kultury, aby obejrzeć wystawę „Fascynujący świat pająków i skorpionów”. Dzieci wykazały wyjątkową odwagę i z ciekawością wysłuchały ciekawostek o życiu i pożyteczności oglądanych zwierząt. Mieliśmy okazję obejrzeć wiele unikalnych i przepięknych, żywych okazów pająków i skorpionów z prawie wszystkich kontynentów świata. Podczas wystawy Pan Przewodnik przyłączył się do kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” i przeczytał wiersz Elizy Rozdoby pod tytułem „Pajączek”. Dziękujemy Fascynujący Świat Pająków i Skorpionów za niezapomniane przeżycia oraz interesującą wycieczkę do świata pająków.